Категории
opencart

Удобрения , Ярило Активный старт

Производитель: Ярило
Наличие: Есть в наличии
Цена: 772.00 грн.
Без НДС: 772.00 грн.
Количество:  

 Удобрения , Ярило Активный старт, Украина (тара 10л)

ДІЮЧА РЕЧОВИНА, г/л: N-60, P2O5-120, K2О-60, SO3-4.4, Fe-1.4, Mn-0.5, B-0.3, Zn-0.7, Cu-0.5, Mo-0.05, амінокислоти, фітогормони, гумати, ПАР.

  Призначення препарату: В результаті застосування амінокислот скорочуються енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків. Фітогормони що є в складі препарату стимулюють проростання насіння, прискорюють ріст пагонів та формування кореневої системи, сприяють швидкому поділу клітин. Рекомендується застосовувати продукт для активування клітинного поділу в кореневій системі та бруньках, а також разом з гербіцидами для уникнення фітотоксичності.

  Рекомендації щодо застосування:

Культура

 Норма витрати препарату,  л/га

 Спосіб, час обробок 

Максимальна кількість обробок

Строк останньої обробки (в днях до збирання урожаю)

Строк виходу людей на оброблені площі, (доба) мех./ручні роботи

Зернові, технічні, овочеві, декоративні, плодові культури,  виноградники

0,5-8

Кореневе та позакореневе підживлення протягом вегетації

3

Не передбачено

Не передбачено

  Ярило Активний старт – використовується у сільському господарстві та приватному секторі при вирощуванні зернових, технічних, овочевих культур, виноградників, плодових та декоративних культур шляхом кореневого і позакореневого підживлення, так і в гідропоніці протягом вегетаційного періоду. Обробку добривом проводять на різних стадіях розвитку культури – 1-5 разів за вегетацію; на декоративних культурах – кожні 7-14 днів.